Ponad 20 lat doświadczenia w certyfikacji ISO

Adees Katowice

ul. Sobieskiego 19
40-082 Katowice
 +48 606 376 975
 32 700 34 99
 zapytania@adees.com.pl

Poznaj podstawy ISO – przeczytaj tekst o ISO w pigułce
Sprawdź!

Certyfikacją ISO zajmujemy się od 1998 roku. Pomagamy średnim, a także małym i mikro przedsiębiorstwom w zdobyciu certyfikatu ISO i wdrożeniu zmian w firmie.

Głównym specjalistą w firmie Adees jest Adam Sznajder – czynny auditor z wieloletnim doświadczeniem. Naszą ofertę kierujemy do firm z wszystkich branż i bez względu na wielkość. Każde przedsiębiorstwo traktujemy w sposób indywidualny i dopasowujemy strategię wdrażania zmian do specyfiki firmy. Przygotowując firmę do certyfikacji ISO realizujemy następujące działania:

 • przygotowujemy wdrożenie ISO
 • przeprowadzamy niezbędne szkolenia
 • sprawdzamy stan przygotowania przedsiębiorstwa

Chcesz zainwestować w przyszłość swojej firmy? Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów certyfikacji.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ISO 9001ISO 14001ISO 27001ISO 45001inny:

ISO 9001 – Twój znak jakości

Norma jakości ISO 9001 to jeden z najbardziej rozpoznawalnych certyfikatów o jakie mogą starać się firmy i instytucje z różnych branż. Norma ta reguluje procedury wewnętrzne przedsiębiorstwa co pozytywnie wpływa na jakość oferowanych produktów i usług. Aktualnie obowiązuje norma ISO 9001:2015, która zastąpiła wcześniejszą normę 9001:2008. Nowa wersja ISO 9001 jest bardziej przyjazna dla przedsiębiorcy – procedury są uproszczone, a dokumentacja ograniczona do minimum. oto zalety wdrożenia ISO 9001:

 • poprawa wizerunku firmy
 • poprawa efektywności przedsiębiorstwa
 • optymalizacja procesów wewnętrznych w firmie
 • kontrola jakości usług i produktów

Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej na temat wdrożenia ISO 9001. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my wykonamy dla Ciebie wstępną wycenę.

Jakie certyfikaty ISO wdrażamy?

Działamy kompleksowo pomagając firmom we wdrożeniu certyfikatów ISO. Przygotowujemy firmy do certyfikacji w następujących zakresach:

ISO 9001

norma określająca system zarządzania jakością

ISO 14001

norma dotycząca zarządzania ochroną środowiska

ISO 27001

norma dotycząca bezpieczeństwa informacji

ISO 45001

norma określająca zarządzanie ochroną zdrowia i BHP

Powyższe normy ISO wdrażamy w średnich i małych firmach, a także mikroprzedsiębiorstwach. Dzielimy się naszym doświadczeniem i przygotowujemy firmę do auditu certyfikującego przeprowadzanego przez jednostkę zewnętrzną.

Certyfikat ISO dla firm – jakie daje korzyści?

Globalizacja i otwarcie rynków sprawiły, że konkurencja w wielu branżach jest bardzo duża. Warto wyróżnić się czymś szczególnym spośród konkurentów z branży. Certyfikat ISO to doskonały sposób na podniesienie prestiżu firmy.

Dlaczego certyfikacja ISO jest korzystna dla firmy?

 • wzrost satysfakcji Klientów
 • udoskonalenie organizacji wewnątrz firmy
 • ujednolicenie procesów
 • poprawa jakości produktów
 • usprawnienie komunikacji wewnętrznej
 • zmniejszenie ryzyka oraz strat związanych z błędami

Jaki jest koszt certyfikacji ISO?

Cena wdrożenia ISO w przedsiębiorstwie zależy od kilku czynników, dlatego trudno podać jedną kwotę. Koszt certyfikacji zależny jest przede wszystkim od wielkości firmy, liczby pracowników oraz złożoności procedur. Chcesz poznać koszt wdrożenia certyfikatu ISO w Twojej firmie? Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą i omówimy szczegóły certyfikacji ISO – jej przebiegu i ceny.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

przygotujemy wstępną wycenę i skontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów współpracy

Adees Adam Sznajder
ul. Sobieskiego 11/E6, 40-082 Katowice
 +48 606 376 975 lub 32 700 34 99