Certyfikacja ISO dla firm – ponad 20 lat doświadczenia

Adees Kraków

ul. Pl. Wolnica 7/1
31-060 Kraków
 +48 606 376 975
12 345 01 08

zapytania@adees.com.pl

Poznaj podstawy ISO – przeczytaj tekst o ISO w pigułce
Sprawdź!

Wdrażaniem certyfikatu ISO w polskich przedsiębiorstwach zajmujemy się od 1998 roku. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwoliło nam poznać specyfikę przeprowadzania certyfikacji ISO w przedsiębiorstwach oraz wdrażania norm jakościowych, niezależnie od branży, w jakiej działa przedsiębiorstwo.

Za przygotowywanie firm do certyfikacji odpowiedzialny jest głównie nasz czynny auditor Adam Sznajder, który może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Pomagamy w certyfikacji zarówno mikroprzedsiębiorstwom, jak i małym oraz średnim firmom. Każda firma traktowana jest indywidualnie. Prowadzimy następujące działania w ramach przygotowywania przedsiębiorstwa do certyfikacji:

 • plan wdrożenia certyfikacji ISO
 • wprowadzenie niezbędnych zmian, szkolenia
 • audyt oceniający stopień przygotowania

Chcesz poznać szczegóły przeprowadzenia certyfikacji w Twoim przedsiębiorstwie? Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą i przygotujemy wstępną wycenę!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ISO 9001ISO 14001ISO 27001ISO 45001inny:

Certyfikat ISO 9001

Bazę do działań związanych z poprawą jakością stanowi najpopularniejszy z certyfikatów: ISO 9001: 2015. Norma ta zastąpiła wcześniej obowiązującą normę 9001:2008 – procedury w nowej wersji ISO 9001 zostały uproszczone, a dokumentacja ograniczona do minimum. Decyzja o wdrożeniu certyfikatu ISO 9001 to świetny pomysł na początek pracy nad doskonaleniem procesów oraz poprawą kontroli jakości w firmie. Oto największe korzyści z wdrożenia ISO:

 • usprawnienie procesów w firmie
 • zwiększenie atrakcyjności firmy i zaufania wśród klientów
 • lepsza wydajność działania
 • poprawa jakości wytwarzanych produktów i oferowanych usług

Poznaj dokładnie specyfikę ISO 9001:2015 oraz wymagania, jakie należy spełnić  by wdrożyć tę normę w swojej firmie. Zapraszamy do kontaktu firmy działające na terenie Krakowa i okolic!

Rodzaje wdrażanych certyfikatów

Firma Adees zajmuje się kompleksowo certyfikacją ISO w przedsiębiorstwach o różnej wielkości oraz działających w różnych branżach. Działamy na terenie Krakowa i okolic. Specjalizujemy się we wdrażaniu następujących norm jakości:

ISO 9001

norma zarządzania jakością

ISO 14001

norma dotycząca ochrony środowiska

ISO 27001

norma dotycząca bezpieczeństwa informacji

ISO 45001

ochrona zdrowia i BHP

Wdrożenie norm jakości pozwala na wyróżnienie się na tle konkurencji zyskanie większego zaufania wśród klientów i partnerów biznesowych. Certyfikacja iSO pozwoli usprawnić działania w firmie i rozwijać umiejętności pracowników i poprawić jakość produktów oferowanych Klientom.

Dlaczego warto wdrożyć certyfikat ISO?

W czasie globalizacji gospodarki przedsiębiorstwa muszą zmierzyć się z jeszcze większą konkurencją – szczególnie gdy chcą zaistnieć na rynku międzynarodowym. Klienci i partnerzy biznesowi chętniej podejmują współpracę z firmami, które wzbudzają zaufanie i wyróżniają się profesjonalizmem. Dzięki certyfikatowi ISO, Klienci mogą mieć pewność, że Twoja firma jest niezawodna, a oferowane usługi i produkty są najwyższej jakości.

Zalety certyfikatu ISO:

 • poprawa struktury i organizacji przedsiębiorstwa
 • umocnienie pozycji przedsiębiorstwa na rynku
 • lepsza obsługa klienta
 • zmniejszenie ryzyka i strat związanych z działalnością firmy
 • wyższa jakość oferowanych produktów
 • poprawa komunikacji wewnątrz firmy i wzrost kompetencji pracowników

Jaki jest koszt certyfikatu ISO?

Cena certyfikatu ISO jest kwestią niezwykle indywidualną. Koszt wdrożenia certyfikatu zależy od wielu czynników. W dużej mierze zależny jest od złożoności procesów w firmie i liczby zatrudnionych pracowników. Chcesz poznać koszt wdrożenia certyfikatu w Twojej firmie?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

przygotujemy wstępną wycenę i skontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów współpracy

Adees Adam Sznajder
ul. Pl. Wolnica 13/10, 31-060 Kraków
 +48 721 647 843 lub 12 345 01 08