Certyfikat ISO dla firm

Adees Warszawa

ul. Domaniewska  31
02-672 Warszawa
+48 606 376 975
22 295 12 00
zapytania@adees.com.pl

Poznaj podstawy ISO – przeczytaj tekst o ISO w pigułce
Sprawdź!

Od ponad 20 lat pomagamy polskim przedsiębiorcom oraz instytucjom we wdrożeniu certyfikatu ISO. Wszelkimi przygotowaniami do certyfikacji zajmuje się nasz specjalista, czynny auditor z wieloletnim doświadczeniem – Adam Sznajder.

Zajmujemy się przygotowywaniem do certyfikacji ISO w przedsiębiorstwach o różnym profilu działalności i różnej wielkości – zarówno mikroprzedsiębiorstwach, jak i małych i średnich firmach. Każde wdrożenie certyfikatu rozpatrujemy indywidualnie i dopasowujemy do specyfiki firmy. Nasze działania w ramach wdrażania certyfikatu ISO:

 • zaplanowanie działań związanych z wdrożeniem
 • przeprowadzenie niezbędnych zmian i szkoleń
 • ocena przygotowania firmy do certyfikacji

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o wdrożeniu certyfikatu ISO w Twojej firmie. Wypełnij formularz, a my wykonamy wstępną wycenę dla Ciebie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ISO 9001ISO 14001ISO 27001ISO 45001inny:

Certyfikat ISO 9001 dla Twojej firmy

Podstawowym certyfikatem, który jest doskonałą bazą do dalszego rozwoju przedsiębiorstwa jest ISO 9001. Dotyczy on norm jakości i może być wdrożony w każdym przedsiębiorstwie, niezależnie od branży w jakiej działa. Aktualnie obowiązującą normą jest ISO 9001:2015, a zastąpiła ona normę ISO 9001:2008. W nowej wersji normy procedury zostały uproszczone, a dokumentacja ograniczona do minimum. Jakie są zalety wdrożenia certyfikatu ISO 9001 w przedsiębiorstwie?

 • optymalizacja działań i procesów w firmie
 • poprawa efektywności przedsiębiorstwa
 • poprawa wizerunku firmy
 • lepsza jakość usług i produktów

Chcesz zdobyć więcej informacji na temat wdrożenia ISO 9001 w firmie? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!

Jakie certyfikaty ISO są najlepsze dla firm?

Do kwestii certyfikacji podchodzimy kompleksowo – od planowania, poprzez konkretne działania mające na celu przygotowanie firmy na audit certyfikacyjny. Specjalizujemy się we wdrażaniu następujących certyfikatów:

ISO 9001

system zarządzania jakością

ISO 14001

zarządzanie ochroną środowiska

ISO 27001

bezpieczeństwo informacji

ISO 45001

ochrona zdrowia i BHP

Doradzamy i pomagamy zarówno średnim, małym firmom, jak i mikroprzedsiębiorstwom. Przygotowujemy plan wdrożenia, przeprowadzamy szkolenia i pomagamy w pełni przygotować się do auditu zewnętrznego.

Jakie są korzyści wdrożenia certyfikatu ISO?

Konkurencja jest coraz większa – dotyczy to praktycznie każdej branży. Żeby zaistnieć na rynku i dotrzeć do Klientów, trzeba się czymś wyróżniać. Certyfikat ISO to jasny sygnał, że jakość produktów i usług jest potwierdzona przez niezależną jednostkę. Oto największe zalety wdrożenia ISO:

 • poprawa struktury firmy
 • zwiększenie efektywności działań i wydajności pracowników
 • lepszy przepływ informacji, poprawa komunikacji
 • wzrost zaufania i zadowolenia klientów
 • optymalizacja procesów, zwiększenie ich powtarzalności
 • wyższa jakość produktów i usług

Ile kosztuje certyfikat ISO?

Koszt wdrożenia certyfikatu ISO zależny jest od kilku czynników. Najważniejszym z nich jest wielkość przedsiębiorstwa, liczba zatrudnionych osób. Wpływ ma także złożoność procesów w firmie. Jesteśmy w stanie podać orientacyjną cenę wdrożenia certyfikatu w Twojej firmie – zgłoś się do nas.

Zachęcamy do wysłania zapytania ofertowego – przygotujemy indywidualną wycenę i udzielimy szczegółowych informacji na temat certyfikacji ISO.

Adees Adam Sznajder
ul. Domaniewska 31, 02-672 Warszawa
 +48 606 376 975 lub 22 295 12 00